м. Чернівці, вул. Шкільна, 1

Навчальний відділ:  (095) 005-99-06

Комп’ютерна Академія ШАГ отримала найвищу нагороду від Cisco Networking Academy

CISCO

15 листопада в Афінах пройшов ювілейний Міжнародний саміт партнерів Мережевої Академії Cisco. В рамках щорічної зустрічі були вручені призи переможцям конкурсу Cisco ASC Partner Rewards Program. 

cisco

В цьому році Комп’ютерна Академія ШАГ отримала відразу дві нагороди від Cisco Networking Academy. Крім диплома “Premier + Partner”, який був вручений за внесок в успіхи студентів та викладачів, Академія отримала також найвищу нагороду –  Certificate of recognition Computer Academy Step as a Premier + Partner in the ASC Rewards Program.

Certificate Premier + Partner for contributions to the success of students and instructors

Комп’ютерна Академія ШАГ отримала особливий статус “Premier + Partner” – за надання зразкових послуг спільноті Cisco Networking Academy, а також за підтримку майбутнього покоління творців, які будуть вирішувати глобальні світові проблеми.

Компанія Cisco Systems, світовий лідер в сфері інформаційних технологій і передачі даних, вже два десятки років розвиває освіту в IT-сфері в усьому світі. В рамках мережевої академії Cisco компанія співпрацює з навчальними закладами, які готують фахівців з побудови і обслуговування комп’ютерних мереж будь-якого ступеня складності і надійності.

Cisco Networking Academy високо цінує досягнення Комп’ютерної Академії ШАГ, яка визнана кращим центром підготовки інструкторів Центральної та Східної Європи. У цьому році робота Академії була удостоєна найвищої нагороди, яку з рук віце-президента Cisco пана Харбріндера Канга прийняв завідувач кафедри “Мережі та кібербезпека” Вадим Ткаченко.

cisco

Certificate of recognition Computer Academy Step as a Premier + Partner in the ASC Rewards Program

Студенти Комп’ютерної Академії ШАГ мають можливість безкоштовно пройти тестування в рамках Cisco Networking Academy і отримати навчальні та промислові сертифікати, які підтверджують їх кваліфікацію. Студенти і випускники отримують сертифікати CCNA, CCNA Security, IT Essentials і CCNP, які високо цінуються роботодавцями в усьому світі.

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму