м. Чернівці, вул. Шкільна, 1

Навчальний відділ:  (095) 005-99-06

Вивчай актуальні ІТ-напрямки у зручний час

Обирай свій графік та поєднуй навчання з роботою.

Комп’ютерна Академія ШАГ запрошує на навчання всіх, хто цікавиться ІТ-технологіями та хоче отримати цікаву та затребувану професію! Ми пропонуємо лише найбільш актуальні напрямки сфери інформаційних технологій:

Навчання триває 2,5 роки, а програма розроблена практикуючими спеціалістами згідно міжнародних стандартів освіти. Курс навчання базується на принципі «Максимум практики, мінімум теорії». Комп’ютерна Академія – авторизований навчальний центр Microsoft, Cisco, Autodesk, завдяки чому студенти  в процесі навчання можуть пройти міжнародну сертифікацію безкоштовно.

Однією з переваг навчання в Академії є гнучкість навчального процесу. Для того, щоб наші студенти могли з легкістю поєднати навчання з роботою, навчанням у школі, ВНЗ або іншою діяльністю, ми пропонуємо вам самостійно обрати свій графік занять:

  • 4 рази на тиждень – з понеділка по четвер (стаціонар)
  • 1 раз на тиждень – у суботу (напівстаціонар).

Результатом вашого навчання стане диплом міжнародного зразка, а також міжнародні сертифікати відомих компаній Microsoft, Cisco, Autodesk.

Дізнатись більше про розвиток ІТ-сфери, перспективи отримання ІТ-освіти та навчання в Академії можна у нас в офісі на вул. Кордуби, 25 або за телефонами (050) 366-99-05, (067) 551-94-24.

 

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму