м. Чернівці, вул. Шкільна, 1

Навчальний відділ:  (095) 005-99-06

А ти вже зареєструвався на «Золотий Байт»?

15 березня
Вхід
вільний
вул. Шкільна, 1

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд
2018/03/15 23:59:59

золотий байтВсеукраїнський чемпіонат комп’ютерних талантів «Золотий Байт» заснований Комп’ютерної Академією «ШАГ» у 2008 році.

Змагання орієнтоване на молоде, прогресивне покоління, яке прагне проявити себе і реалізувати свої здібності в галузі IT-технологій, дизайну та комунікацій.

Мета чемпіонату:

– підтримка творчої молоді України, зміцнення престижу інтелектуальної діяльності;

– надання талантам України можливості продемонструвати здібності в області інформаційних технологій, дизайну та комунікацій;

– заохочення молодих фахівців, які прагнуть зарекомендувати, показати своє бачення і запропонувати шляхи вирішення проблем суспільства за допомогою комп’ютерних технологій;

– популяризація комп’ютерних технологій як засобу для розвитку економіки і всіх галузей промисловості України. Беріть участь в Чемпіонаті “Золотий Байт” і отримаєте можливість поборотися за призовий фонд 500 000 грн!

Чемпіонат складається з трьох етапів:

1-й етап – учасники мають  до 15 березня зареєструвати свою команду на сайті Чемпіонату, а також завантажити опис або презентацію проекту: назва, ідея, номінація.  На цьому етапі змагання проводиться у режимі online. Найкращих конкурсантів буде запрошено на участь у другому турі чемпіонату.

2-й етап – півфінали в Україні відбудуться у містах Київ, Одеса, Дніпро, Харків, Львів, Вінниця, Рівне  та ін., з 20 березня по 16 квітня 2018 року. Участь беруть конкурсанти, що успішно пройшли 1-й етап. Вони мають презентувати свої проекти журі, серед яких ІТ-експерти, засновник та представники ІТ-компаній Львова.

3-й етап – фінал, що відбудеться 19-20 травня 2018 року у Києві. На фінал з’їдуться кращі команди не лише з України, а оцінювати їх проекти  будуть представники інвестиційних, венчурних фондів, а також представники ІТ-індустрії.

Хто може брати участь?

Учасниками Міжнародного чемпіонату комп’ютерних талантів «Золотий Байт» є креативна та творча молодь, що вивчає ІТ-технології, хоче збудувати успішну кар’єру у сфері ІТ, має ідеї власних стартапів. Брати участь у Чемпіонаті можуть школярі та студенти будь-якої форми навчання, а також випускники 2016 року.

У 2018 році  учасникам «Золотого Байту» в рамках теми «Create the new world» (Створи новий світ) запропоновані наступні номінації:

  • Startup Challenge (конкурс інноваційних проектів).
  • Networking Technologies (номінація для системних адміністраторів).
  • Mobile Development (конкурс мобільних додатків).
  • Game Design (конкурс зі створення ігор).
  • Character Design (конкурс зі створення ігрових персонажів).
  • Web Design (конкурс web-проектів).
  • Short Movie (конкурс короткометражних фільмів).
  • NoSQL Expert (конкурс додатків для роботи з базами даних).
  • Junior Competition (конкурс для дітей 10-17 років).

Як взяти участь?

Для того, щоб стати учасником Міжнародного чемпіонату «Золотий Байт», необхідно зареєструвати себе або свою команду на порталі  www.goldenbyte.org та додати опис ідеї свого конкурсного проекту до 15 березня 2018 року. Після оприлюднення результатів, найкращі конкурсанти зможуть взяти участь у півфіналі у своєму місті.

Переможці півфіналів отримають право представляти свій регіон чи країну на фіналі чемпіонату у місті Київ 19-20 травня 2018 року.

Організатор Чемпіонату: IT STEP Academy, міжнародний навчальний центр, що спеціалізується на професійній комп’ютерній освіті, працює 48 філій в 16-ти країнах на 4-х континентах світу (Європа, Азія, Північна і Південна Америка).

Не шукай відмовки! Шукай можливості! Подавай заявку на участь в міжнародному IT Чемпіонаті “Золотий Байт 2018” до 15 березня на сайті!

Детальна інформація на сайті: goldenbyte.org і у групі Facebook!

15 березня
Вхід
вільний
вул. Шкільна, 1

До початку залишилося:

днів
годин
хвилин
секунд
2018/03/15 23:59:59

Новини

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму