Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Безкоштовні пробні заняття для дітей

Безкоштовно

вул.Шкільна,1

Пробні заняття для дітей

 

Ми підготували нову програму розвиваючих майстер-класів, інтерактивних занять та пізнавальних екскурсій для ваших дітей, щоб їх дозвілля стало цікавими, веселими та корисними.

 

Запрошуємо вас на пробні заняття, де ваша дитина зможе спробувати себе у сфері ІТ!

 

На ваших дітей чекають уроки з:

·Робототехніки;

·3D моделювання;

·Блогерства Youtube;

·Створення веб-сайтів.

 

А поки діти займатимуться, ви зможете ознайомитись з програмами навчання в Малій Комп’ютерній Академії та Комп’ютерному Таборі; познайомитись з викладачами та кураторами програм; отримати індивідуальні консультації та відповіді на будь-які питання щодо навчання, які вас цікавлять!

 

Попередня реєстрація на захід обов’язкова! Тож заповніть реєстраційну форму нижче просто зараз. 

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація