Комп'ютерна Академія STEP IT - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Запрошуємо на День відкритих дверей у Малій Комп’ютерній Академії

Безкоштовно

м.Чернівці, вул.Шкільна, 1.

 

Ваша дитина проводить багато часу за комп’ютером та гаджетами? Це захоплення можна перетворити на професійні навички! Адже технології – це майбутнє, тож ми навчаємо навичкам майбутнього вже з раннього віку!

 

Junior IT STEP Academy запрошує дітей 8-14 років та батьків на День відкритих дверей 22 лютого на 17:00. Діти зможуть відвідати виставкову зону, де ближче познайомляться з різними цікавинками зі світу інновацій! Зокрема, відвідають зону робототехніки, де познайомляться з різними типами роботів та зможуть взяти участь у робозмаганнях!

 

У фотостудії школярам розкажуть про секрети фотозйомки, там вони зможуть зробити чудові фото під керівництвом професійного фотографа! Також на дітей чекають неймовірні пригоди у зоні віртуальної реальності та 3D-друку!

 

Батьки у цей час почують про можливості розвитку в ІТ-сфері, особливості навчання в Малій Академії з уст випускників та дирекції.

 

У Вас буде чудова нагода відвідати яскраве і сучасне приміщення академії, навчальні аудиторії, поспілкуватись із викладачами, а також отримати детальну інформацію про навчання в Малій Комп’ютерній Академії.

 

У програмі заходу:

п’ять переваг комп’ютерної освіти для дітей; сім причин, аби віддати дитину вчитись до Малої Комп’ютерної Академії ШАГ; що буде знати та вміти випускник Академії, які привілеї на нього чекають; квест для дітей у світі інновацій та технологій, де діти отримають нові та цікаві знання, а ще багато подарунків!

Навчання у Junior IT STEP Academy – це ранній та стрімкий старт у сферу ІТ!

Ми знаємо, як перетворити захоплення фотографією, соцмережами, комп’ютерними іграми та технікою з розваг у платформу для самореалізації Вашої дитини!

Чекаємо вас 22 лютого о 17:00 у IT STEP Academy, що на вулиці Шкільна, 1.

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація