м. Чернівці, вул. Шкільна, 1

Навчальний відділ:  (095) 005-99-06

Курс
«Розробка програмного забезпечення на Java»
Cтарт занять - 1 квітня!

Записатись

Чому Java?

1
Вибір мови програмування
Цей етап є одним з найбільш важливих рішень на шляху розробника- початківця: саме він визначає галузь роботи програміста, перспективи його професійного розвитку, а також його прибутки. Сьогодні більшість новачків одноголосно обирають Java!
1
2
2
Великі можливості
Мова Java, розроблена у 1995 році, є однією з найбільш поширених і універсальних мов програмування в світі. Це об'єктно-орієнтована мова, що відрізняється стійкістю, багатопоточністю та безпекою. За допомогою Java можна створювати програмне забезпечення різної складності, ігри, а також мобільні додатки. Завдяки спеціальному байт-коду Java-додатки можуть виконуватися на будь-якому пристрої незалежно від операційної системи, що робить мову однією з найбільш затребуваних.
3
Вагомий внесок в історію IT
Варто відзначити, що операційна система Android повністю розроблена на Java, а тому більш ніж половина смартфонів світу працюють з додатками, які створюють Java - розробники.
1
2
4
Грамотна подача інформації
Програма курсу логічно розбита на п'ять частин, які всебічно охоплюють вивчення Java: від роботи з системами управління базами даних і створення web-сайтів до розробки клієнтських сценаріїв і створення сервісних рішень з використанням Java.

Чому варто стати Java розробником?

Гарантоване працевлаштування
IT індустрія - це єдиний напрямок, де кількість вакансій перевищує кількість фахівців. За даними провідних сайтів з працевлаштування, зараз на одного кандидата припадає до 5 відкритих вакансій.
Перспективна професія
Зростання IT галузі у світі відбувається у геометричній прогресії, а в Україні – вона п'ята за обсягами експорту в країні. Це означає, що галузь й надалі потребуватиме велику кількість кваліфікованих фахівців.
Унікальні умови праці в IT компаніях
Сучасний офіс, комфортне робоче місце, курси англійської, навчання, тренінги, компенсація оплати спортзалу, медичне страхування. А також в офісі завжди є ігрові та кімнати відпочинку.
Робота у будь-якій точці світу
Ринок IT - це весь світ. Ви зможете працювати в аутсорсингових компаніях України, виконуючи замовлення іноземних клієнтів. Або ж працювати у FreeLance з будь-якої точки світу, за зручним для себе графіком.

Програма курсу

Викладають професіонали

Олег Новосад
Понад 5 років досвіду на Java. Працює у галузі мобільної розробки, веб, VR/AR та ігор. Магістр системного програмування. З 2013 року працює як full stack Software Engineer у компанії SoftServe. Засновник стартапу "Severenity" - це перша мобільна платформа, що дозволяє щоденні активності перетворювати у розваги. Платформа пропонує головоломки на знання свого міста, квести в доповненій реальності, завдання на фізичну та соціальну активність. Також Олег регулярно виступає у ролі спікера на ІТ-конференціях, мітапах у Львові та Києві.

Після закінчення курсу Ви будете:

Будьте в курсі останніх новин

ЧОМУ СТУДЕНТИ ОБИРАЮТЬ
IT STEP ACADEMY?

Cучасна та актуальна програма навчання

Програма розроблена відповідно до вимог ІТ-ринку і регулярно оновлюється. Жодних зайвих предметів. Тільки те, що необхідно для успішного працевлаштування.

Навчають професіонали

В Академії працюють сертифіковані викладачі-практики, котрих ми запрошуємо з ІТ-індустрії для передачі практичних знань та навиків. У нас регулярно проводяться семінари, практичні заняття, тренінги для викладачів з метою підтримки високого рівня знань та педагогічних навиків.

Зручний графік навчання

Ви можете обрати зручний для вас графік навчання (ранок, день чи вечір, будні чи вихідні). Навчання в Академії можна поєднувати з навчанням в іншому ВНЗ чи з роботою.

Унікальний навчально-методичний матеріал

Програма навчання не має аналогів. Авторські методики, електронні уроки, навчальні плани, реальні проекти в навчальному процесі. Все це забезпечує високий рівень знань наших випускників.

100% практичних занять

Процес навчання будується на практичних завданнях та спілкуванні з викладачем. У нас відсутні нудні, монотонні лекції. А знання відразу закріплюються на практиці.

Відсутність альтернативи

Викладачі-практики, актуальна програма навчання, технічне забезпечення, міжнародна сертифікація, допомога в працевлаштуванні – саме цим IT STEP Academy відрізняється від інших навчальних закладів.

Початок занять

1 квітня

Вартість

від 2080 грн/місяць

Вік

15-55 років

Тривалість

1 рік

Java
Розклад занять

двічі на тиждень 18:00-20:55

Аудиторні заняття:184 пари

Тривалість:1 година 20 хвилин

Детальніше про курс

Вартість

2080 грн/місяць

Початок занять

1 квітня

Тривалість

1 рік

Вік

15-55 років

Розклад занять

двічі на тиждень
18:00-20:55

Java

Аудиторні заняття:184 пари

Тривалість:1 година 20 хвилин

Залишити заявку на навчання

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму