Комп'ютерна Академія STEP IT - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Данило Борщанський

Lead Automation Engineer в Intellias

Випускник напрямку:

Программирование

Я не очікував, що ми будемо стільки працювати і, що це буде настільки цікаво.

Коли я прийшов в Академію, я не мав ні найменшого поняття про те, хто такий програміст, просто було бажання працювати з комп'ютерами, було прагнення. Мій перший ПК з'явився у мене в 2000-му році, з тих пір я почав цікавитися комп'ютерами.

Я деякий час попрацював столяром, і, дивлячись на мого бригадира, якому на той час було десь близько 50-ти років, а заробляв він не дуже багато, я почав замислюватися. Я за фахом був столяром-шпонувальник, що було хоч і не дуже поширеною, але малообіцяючою спеціальністю. Оцінивши свої перспективи, я зрозумів, що треба в корені щось міняти. А так як я жив поблизу від Академії і, в той період часу був набір, я поступив. Це був 2007 рік.

Навчання в Академії перевершило всі мої очікування в подачі матеріалів, в підході до навчання і постановці завдань.

 

Я не очікував, що ми будемо стільки працювати і, що це буде настільки цікаво.

 

Викладачі абсолютно всіх в групі підтягували до однаково високого рівня, щоб ніхто зі студентів не відставав. Нам викладали, перш за все, основи, ставили завдання, завдяки яким ми самостійно розбиралися з якимись темами, і якщо були помилки, нам на них не тільки вказували, але і роз'яснювали, чому помилка допущена.

Замовити зворотній дзвінок
Акція!
Реєструйся на навчання Професійної комп'ютерної освіти до кінця березня та отримуй курс "Комп'ютерна грамотність" БЕЗКОШТОВНО!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація