Комп'ютерна Академія STEP IT - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Наталія Харитонова

Київ

Випускник напрямку:

МКА

Якщо ваша дитина зацікавилася питаннями в IT-сфері - ведіть його в Комп'ютерну Академію «STEP» - не пошкодуєте НІ СЕКУНДИ !! З особистого досвіду: діти надихаються атмосферою Академії з першого відвідування!

Їм подобається, що для навчання використовується сучасна техніка, що викладачі ставляться до них на рівних - як підсумок, діти стають більш відповідальним, більше переживають за результати своєї роботи і, як не дивно, починають встигати робити більше не тільки в Академії, а й в школі/гімназії! Дуже зручні створені особисті сторінки студентів Академії з доступом для батьків з вичерпною інформацією!

 

Зв'язок Академії з батьками не нав'язлива і при цьому я завжди в курсі всіх подій і досягнень сина !!!

Замовити зворотній дзвінок
Акція!
Реєструйся на навчання Професійної комп'ютерної освіти до кінця березня та отримуй курс "Комп'ютерна грамотність" БЕЗКОШТОВНО!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація