Комп'ютерна Академія STEP IT - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Телефон повинен бути в форматі
Х ХХХ ХХХ-ХХ-ХХ

Олександр Лошкарьов

Senior Software Developer в Intact Software

Випускник напрямку:

Программирование

Коли я вступив до Академії, я не очікував побачити школу нового формату навчання на пострадянському просторі.

Для меня новым было все! В ходе обучения в Компьютерной Академии ШАГ все мнимые сложности свелись к минимуму, значительно упростились подходы и понимание используемых технологий. Четко структурировались знания, порядок появления технологий на рынке. Значительно расширились базовые познания в общих компьютерных специальностях.

 

Мені освіта в Академії дозволила придбати конкурентоспроможну професію, яка високо цінується на світовому ринку.

 

Стати програмістом - це була мрія з дитинства. Є стійка думка, що Web-programming перспективніше інших. Мені завжди подобалося не тільки кодувати, але і брати участь в розробці користувальницьких інтерфейсів.

 

Коли я вступив до Академії, я не очікував побачити школу нового формату навчання на пострадянському просторі.

 

Для мене новим було все! В ході навчання в Комп'ютерній Академії STEP всі уявні складності звелися до мінімуму, значно спростилися підходи і розуміння використовуваних технологій. Чітко структурувалися знання, порядок появи технологій на ринку. Значно розширилися базові знання в загальних комп'ютерних спеціальностях.

Замовити зворотній дзвінок
Акція!
Реєструйся на навчання Професійної комп'ютерної освіти до кінця березня та отримуй курс "Комп'ютерна грамотність" БЕЗКОШТОВНО!

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація