м. Чернівці, вул. Шкільна, 1

Навчальний відділ:  (095) 005-99-06

Комп’ютерний
зимовий табір

Канікули з користю!

3-й сезон Комп’ютерного
табору для школярів!

Зимові канікули - казкова пора, кожна дитина мріє провести їх весело і отримати масу емоцій. Запрошуємо вас відвідати зимовий комп'ютерний табір.

Комп'ютерний Табір в Академії ШАГ - перший в Україні денний комп'ютерний табір.

День в Комп'ютерному Таборі насичений найрізноманітнішими заняттями. Ваша дитина зануриться в світ комп'ютерних технологій, познайомитися з останніми IT-новинками, спробуємо себе в ролі - програміста, творця комп'ютерних ігор, інженера роботів, фотографа, режисера, а так само кожна дитина зможе створити свій шедевр на 3D принтері.

Дітей чекають комфортні, спеціально обладнані аудиторії, конференц-зали та дизайн-студії. Подаруйте своїй дитині казковий світ інформаційних технологій! Його чекає море незабутніх емоцій і пригод в компанії нових друзів!

у таборі дітей чекають
такі напрямки:

IT Start

Традиційний вступ до комп’ютерних технологій, де діти знайомляться з комп’ютером. Старт в ІТ- це перши кроки у світ IT. Діти ознайомляться з офісними програмами, а також дізнаються цікавинки у роботі з веб-браузерами.

Hardware

Діти вивчатимуть складові комп’ютера, принципи роботи та взаємодії елементів. Навчаться самостійно розбирати та складати комп’ютер.

KODU

Перші кроки в програмування - це Kodu, візуальне середовище для розуміння програмування. Діти спробують створити та запрограмувати власний ігровий світ та ігрового персонажа.

WIX

Діти познайомляться з веб-програмуванням, дізнаються більше про основи веб-технологій.

Робототехніка

Протягом занять діти дізнаються, що таке робототехніка, з чого починається конструювання робота та його програмування. Також діти з нуля складатимуть роботів Lego та навчаться керувати ними.

Створення ігор

Ваша дитина обожнює комп’ютерні ігри? А в таборі вона навчиться їх створювати! Дизайн ігрових елементів, створення персонажів та локацій – діти дізнаються, як влаштовані улюблені ігри та що важливо вміти та знати, аби стати розробником!

YouTube

Сучасні діти обожнюють YouTube, і у таборі ми розкажемо про те, як створювати канали, просувати їх, а ще як знімати яскраві відео та монтувати їх.

ЗИМОВИЙ ТАБіР 2018/2019:

1 зміна: 4 дні навчання26.12-29.12

вт.ср.чт.пт.

10:00 — 15:20
ВАРТІСТЬ

1699 грн
(з харчуванням)

2 зміна: 4 дні навчання02.01-05.01

вт.ср.чт.пт.

10:00 — 15:20
ВАРТІСТЬ

1699 грн
(з харчуванням)

3 зміна: 4 дні навчання08.01-11.01

вт.ср.чт.пт.

10:00 — 15:20
ВАРТІСТЬ

1699 грн
(з харчуванням)

Ніяких перевантажень, замість цього - повноцінний відпочинок, насичений цікавими заняттями та розвагами. Програма зимового канікулярного табору дає можливість спробувати різноманітні напрямки, щоб дитина вибрав для себе нове улюблене хобі. Адже канікули - це час нових експериментів, пошуку свіжих вражень і відкриття в собі талантів. Всі заняття в Комп'ютерному таборі проходять в ігровій формі у вигляді тренінгів, ділових ігор, майстер-класів.


Всі заняття проходять в Комп'ютерній академії ШАГ.


Комп'ютерний Табір - це канікули з користю і задоволенням!

А хочете ознайомитися з набором демонстраційних електронних уроків напівстаціонара?


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму


Введіть sms-код для підтвердження


Отримайте книгу: «Як виховувати дитину. Поради відомих людей»


Так
Ні

Заповніть будь ласка форму