Компьютерная Академия Шаг | Полноценное IT-образование‎. Авторские методики, преподаватели-практики, 100% практических занятий. Ты будешь понимать принципы программирования и сможешь выбрать свой путь в IT.

Ваш браузер устарел!

Вы пользуетесь устаревшим браузером Internet Explorer. Данная версия браузера не поддерживает многие современные технологии, из-за чего многие страницы сайта отображаются некорректно, и могут работать не все функции. Рекомендуем просматривать сайт с помощью актуальных версий браузеров Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera Microsoft Edge

Ми впевнені, що IT-фахівцем може стати кожен. Для досягнення мети від вас потрібні лише бажання, старанність і дисципліна. Решту ми беремо на себе.

Ми розробили комплексну програму навчання, яка розвиває професійні IT-навички через практику

Комп'ютерна Академія STEP працює в сфері IT-освіти з 1999 року. Ми тісно взаємодіємо з найбільшими компаніями-розробниками софта. Ми знаємо, яку освіту необхідно для професійного старту в IT. Авторські методики і проектно-орієнтований підхід вчать вирішувати реальні завдання замовників і допомагають стати частиною IT-community ще на етапі навчання.

Результативність курсу "Розробка програмного забезпечення" підтверджують тисячі випускників академії, які стали кваліфікованими розробниками в найбільших IT-компаніях 36 країн світу

Цінності

Актуальність, професіоналізм, турбота

Навчання в Комп'ютерній Академії STEP базується на трьох обов'язкових складових ефективної освіти

Актуальна програма

Знання та навички, які отримують наші студенти, повинні відповідати вимогам роботодавців сьогодні і в майбутньому. Тому ми переглядаємо і оновлюємо програму курсу кожні 6 місяців.

Викладачі-практики

Викладачі Академії ШАГ - фахівці провідних IT-компаній з досвідом роботи мінімум 5 років. На заняттях студенти отримують тільки актуальні знання з реальної практики.

Дружня атмосфера

Ми створили особливе середовище навчання, де викладачі та студенти спілкуються на рівних. Наші навчальні класи та лабораторії оснащені комфортними робочими місцями, комп'ютерною технікою та ліцензійним програмним забезпеченням.

Для кого

Для кого розроблена програма

Школярі та випускники (15-18 років)

отримають першу професію, не відкладаючи на потім свою мрію стати програмістом

Студенти ВНЗ (18-23 роки)

освоять другу спеціальність паралельно з університетською освітою.

Представники інших професій (23-55 років)

яких не влаштовує поточна кар'єрна і фінансова перспектива, зможуть перевчитися на розробника ПЗ і отримати затребувану професію.

Всі бажаючі підвищити IT-кваліфікацію

систематизують свої знання і отримають робочі навички, затребувані в сучасному IT.

Отримають

За 2,5 роки студенти Академії STEP отримають

Максимум практичних занять

Процес навчання в академії побудований на практичному застосуванні всіх отриманих знань. У нас немає монотонних лекцій, наші студенти не пишуть конспект. Всі необхідні для навчання матеріали доступні в електронному щоденнику. Студент може займатися в будь-якому зручному для нього місці, в будь-який час.

Готове портфоліо

Студенти Академії виконують цікаві проекти, максимально наближені до реалій IT-індустрії і актуальним запитам роботодавців. Підсумком навчання буде дипломний проект. Готові проекти формують портфоліо студента, з яким можна сміливо йти на співбесіду.

Допомога в працевлаштуванні

Представники провідних IT-компаній присутні на захисті курсових і випускних проектів, а також серед членів журі та спікерів конференцій, хакатонів і престижних IT-конкурсів, які організовує STEP. Старанні й талановиті студенти можуть бути прийняті на роботу ще на етапі навчання.

Чому програма триває 2,5 роки, а не 3 місяці

Стандартні комп'ютерні курси обіцяють перетворити новачка в кваліфікованого програміста за 3-4 місяці. Це або брехня, або некомпетентна заява. За такий короткий термін можливо поверхнево освоїти одне-два IT-напрямку, але не можна отримати серйозних практичних навичок. Після таких курсів програмісти зможуть виконувати примітивні низькооплачувані завдання. Щоб перейти на більш високий рівень, їм потрібно регулярно довчатися самостійно, постійно закривати прогалини в базовій освіті. Через 10 років такі програмісти жалкують, що не отримали фундаментальну освіту в самому початку кар'єри. У програму "Розробка програмного забезпечення" увійшли тільки необхідні для програміста предмети. Програма не містить нічого зайвого. Навчання в Академії ШАГ триває 2,5 року, тобто 5 семестрів. Ми впевнені, що це оптимальний час, за яке можна здобути вищу IT-освіту.

Програма

Програма навчання

В основі програми лежать реальні вимоги IT-ринку. Наші методисти та викладачі постійно працюють над її покращенням і оновленням, щоб випускники Академії могли гідно показати себе перед роботодавцем.

 • Основи теорії алгоритмів і структур даних
 • Процедурне програмування з використанням мови С++
 • Об'єктно-орієнтоване програмування з використанням мови С ++
 • Використання бібліотеки класів стандартних шаблонів STL
 • Розробка Windows-додатків з використанням Visual C ++ і WinAPI
 • Теорія баз даних. Системи управління базами даних: принципи програмування СУБД Microsоft Access, MySQL. Авторизовані курси Microsoft IT Academy
 • Програмування та адміністрування Microsoft SQL Server 2012
 • Програмування СУБД Oracle
 • Системне програмування (потоки, процеси, примітиви синхронізації, міжпроцесна взаємодія). Мережеве програмування (сокети, синхронні і асинхронні механізми обміну даними, протоколи)
 • Об'єктно-орієнтоване проектування. Мова UML
 • Управління програмними проектами
 • IT Essentials. Апаратне та програмне забезпечення PC - авторизований курс Cisco Networking Academy
 • Апаратне забезпечення робочих станцій і ноутбуків
 • Встановлення та конфігурування Windows 10 - авторизований курс Microsoft IT Academy
 • Розробка web-сторінок на мові розмітки HTML5 з використанням каскадних таблиць стилів CSS3
 • Мова сценаріїв JavaScript
 • Розширювана мова розмітки для створення web-сторінок - XML
 • Створення web-додатків, що виконуються на стороні сервера за допомогою мови програмування PHP і технології AJAX
 • Розробка додатків з використанням технології Клієнт-Сервер. Створення додатків для платформи Microsоft .NET
 • Створення хмарних рішень з використанням Windows Azure
 • Програмування з використанням технології Java
 • Розробка додатків для мобільних пристроїв на основі операційної системи Android
 • Розробка ігор
 • Патерни проектування
 • Управління програмними проектами: Agile, Scrum;
Завантажити детальну програму
Ви зможете

Після закінчення курсу ви зможете:

 • Створювати Windows-додатки з використанням клієнт-серверних технологій, графіки, бази даних і мультимедіа
 • Правильно і швидко прораховувати алгоритми вирішення поставлених задач і вартість їх впровадження
 • Проектувати бази даних різного ступеня складності і величини, і управляти ними
 • Розробляти web-додатки, що реагують на дії користувачів та можуть надавати інформацію, що зберігається в базах даних
 • Автоматизувати роботу з базами даних в залежності від постановки задачі або вимоги замовника
 • Брати участь в розробці комп'ютерних ігор
 • Модифікувати програми та додатки під конкретні завдання
 • Розробляти мережеві додатки
 • Створювати утиліти, які вирішують повсякденні проблеми користувача
 • Створювати додатки і динамічні web-вузли на основі платформи .NET;
 • Забезпечувати безпеку додатків, використовуючи алгоритми шифрування, аутентифікації і безпечні сполуки
 • Тестувати програмне забезпечення, використовуючи сучасні методики і технології; проектувати програмні проекти, незалежно від кінцевого мови реалізації
Форми навчання

Форми навчання

Стаціонар

від 2287 грн./міс

Підходить для тих, хто звик отримувати знання і досвід в оточенні однодумців. Якщо у вас є вільний час, а самостійне навчання дається важко, то це ваша форма навчання. Малокомплектні групи - до 15 осіб. На всіх заняттях з вами буде викладач.

українська

15-55 років

5 семестрів або 2,5 роки

3 рази на тиждень (включаючи 2 дня для самостійної роботи)

Напівстаціонар

від 1517 грн./міс.

Дозволяє поєднувати навчання з університетом або роботою. Щотижня студент отримує консультацію викладачів і електронний урок для самостійної роботи, який включає в себе теорію, приклади розв'язання задач, інструкції, домашні завдання, інтерактивні відео та інші матеріали

українська

18-55 років

5 семестрів або 2,5 роки

1 раз на тиждень

ПКО School | Student

від 1984 грн./міс.

Підходить для школярів та студентів від 15 до 21 року. Навчання організоване таким чином, що школярі та студенти можуть без проблем відвідувати інші навчальні заклади.   

українська

15-21 років

7 семестрів або 3,5 роки

2 рази в тиждень по 3 години (+1 день для самостійної роботи)

Як побудоване навчання в Академії

Навчання в академії побудовано за чітким алгоритмом. На початку занять ви отримуєте знання. Із застосуванням цих знань на практиці і в домашніх завданнях виробляється вміння. Багаторазово застосовуючи нові вміння, вирішуючи приклади, завдання, лабораторні, тести, ви тренуєте навик. Коли навик студента спрямовується на створення реальних проектів, захист курсових і дипломних робіт, бізнес-орієнтованих завдань, на участь в конкурсах і Хакатони, народжується компетенція. Роботодавцю не потрібні ваші знання. Йому потрібна компетенція у вирішенні робочих завдань і бізнес-процесів.

Гейміфікація навчального процесу

Ми розробили інноваційну освітню платформу, щоб навчання в Академії було ефективним, результативним і цікавим. Електронний щоденник Mystat - це система, що дозволяє студенту в режимі реального часу бачити свої оцінки і рейтинг, домашні завдання, розклад занять та іспитів, а також мати цілодобовий доступ до навчальних матеріалів. За успіхи в навчанні і хорошу дисципліну студенти отримують внутрішню криптовалюту академії - STEPCoin. За накопичену криптовалюту у внутрішньому магазині Академії можна придбати навушники, мишки, клавіатури, флешки, спіннери, селфі-палки, футболки та інші корисні речі.

Викладачі

Викладачі - практикуючі фахівці

Працюють у вітчизняних і міжнародних IT-компаніях;

Відкривають свої стартапи; Середній досвід роботи в IT - 5 років;

Середній досвід викладання - 2 роки.

Алекс Туманов

Керівник напряму «Розробка програмного забезпечення» Комп’ютерної Академії ШАГ, володар найпрестижнішої нагороди за вклад в ІТ-освіту Ukrainian IT-Awards, сертифікований спеціаліст Microsoft, один з організаторів Microsoft .NET User Group Одеса, Одеської Java групи, Одеської мобільної групи. Випускники Алекса Туманова працюють в Amazon, Samsung, TomTom, Comodo, Ciklum, Luxoft, Lohika, Provectus IT, SoftTechnics, Product Engine, AB Soft, M.C. Dean та багатьох інших компаніях.

 

Cтражко Євген

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Дніпропетровської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Професійний розробник WEB-додатків на Java та Grails. Працює над отриманням сертифіката по Java від Oracle. Програмує понад 5 років. Співпрацює з аутсорсинговими компаніями по розробці програмного забезпечення. Приймав участь в стартапах по розробці онлайн платформ для вузько тематичних соціальних мереж. Останні 2,5 роки викладає в Комп’ютерній Академії ШАГ.

Сергій Зоря

Старший викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Дніпропетровської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід роботи в сфері розробки програмного забезпечення – понад 5 років. Спеціалізується на .Net, Objective-С, MS SQL, MVC. Володіє стартап-компанією, яка входить в ТОР-10 кращих (за версією журналу FORBES Україна). Приймав участь в Чемпіонаті Imagine Cup, де зайняв третє місце в Україні в номінації «Software Design» та сьоме місце в Європі в номінації «Windows Phone Challenge». Сертифікований спеціаліст Microsoft. Розробник авторських програм навчання для ІТ-спеціалістів. Його випускники працюють в міжнародних компаніях Ciklum, PrivatBank, Sitecore. Студенти Сергія стали переможцями Wix Ukraine Hackathon 2014.

 

Віталій Полянський


Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Одеської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід програмування – 22 років, викладає понад 10 років. Викладач команди студентів, яка перемогла на Чемпіонаті «Золотий байт-2014» та виграла поїздку в Кремнієву Долину, США. Випускники Віталія Полянського працюють в Ciklum, Luxoft, Lohika, Provectus IT, SoftTechnics, AltSoft, RingCentral, Envisionext, KM-Ware, AB Soft, M.C. Dean, FrontierPC (Canada) та інших IT-компаніях.

Олена Сербова

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Одеської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід програмування та викладання – понад 8 років. Її студенти – учасники та призери міжнародних ІТ-чемпіонатів. Олена була викладачем команди студентів, яка ввійшла в 10-ку кращих команд світу Imagine Cup в 2012 р.

Вячеслав Радченко

Завідувач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Харківської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Сертифікований спеціаліст php, провідний викладач з напрямку системного програмування та веб-розробки, автор навчальних програм та методичних матеріалів, ментор та куратор команд-переможців конкурсу «Золотий байт».

Ярослав Будковець

Викладач кафедри « Розробка програмного забезпечення » Одеської філії Комп'ютерної Академії ШАГ . Досвід програмування - 11 років, досвід викладання - 5 років. Технології та мови програмування: CSS, Xml , JavaScript , C , C ++ , C #, Стек.net , SQL Server , Oracle , Java, Android. Є ментором ряду стартапів , учасники яких - його студенти. Під керівництвом Ярослава реалізовано і впроваджено велику кількість комерційних проектів. Технічний директор проекту « Казначей» (проект отримав $ 200 тисяч інвестицій і був оцінений в $ 1 млн.).

Олексій Сідюк

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Одеської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід програмування – 13 років, досвід викладання – 12 років. Мови програмування, з якими працює Олексій: C, Pascal, Microsoft Visual Basic, Microsoft Visual Basic for Applications, Borland Delphi. Власник бізнесу в сфері ІТ.

Дерід Володимир

Провідний викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Донецької філії Комп'ютерної Академії ШАГ. У сфері IT - з 2006 року. Брав участь у різних міжнародних проектах (написання логіки і клієнтської частини), працював над створенням ігор для windows phone (одна з них - «Star keeper»).
 

Андрій Загоруйко

Провідний викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Донецької філії Комп'ютерної Академії ШАГ. За більш ніж 10 років кар'єри розробника брав участь і керував проектами в різних областях - від фінансів до розваг. Працював з замовниками із США, Росії, Ізраїлю та Канади. Використовує PHP,. NET, Java.

Сергій Шакун

Провідний викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Донецької філії Комп'ютерної Академії ШАГ. Займається розробкою складних програмних систем більше 15-ти років. Досвід викладання - більше 10-ти років. Використовувані технології:. NET, C #, MS SQL, C + +, Java, Android, Objective-C.
 

Михайло Павленко

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Запорізької філії Комп'ютерної Академії ШАГ. З 1989 року займає керуючі посади в сфері впровадження інформаційних технологій на підприємствах міста. Досвід програмування - 25 років. Мови програмування: С + +, С #, Java, PHP, JavaScript.
 

Олександр Геворкян

Заведующий кафедрой «Разработка программного обеспечения». С 1985 года – практикующий программист. В 90-е годы выступал официальным представителем в странах СНГ крупной ИТ-компании DataEase (Великобритания). В Академии Александр преподает более 20-ти учебных дисциплин. Ментор команд-участников чемпионатов Золотой Байт и Microsoft Imagine Cup. Его выпускники успешно работают Украине и за рубежом.

 

Андрій Оселедько

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Київської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід програмування – 4 роки, досвід викладання – 1 рік. Улюблений напрям - СУБД Oracle, теорія баз даних. Працює Oracle Developer в IT-компанії SMART Technologies Group. 

Роман Шеремет

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Київської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід програмування – 10 років, викладання – 7 років. Займає посаду Middle developer в IT-компанії Developex. Випускники Романа працюють в Ciklum, Luxoft, Lohika, Provectus IT, SoftTechnics та інших ІТ-компаніях.

Олексій Левадський

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Київської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід програмування – 5 років. Один з основних та найулюбленіших напрямів – розробка додатків під мобільні платформи. Працював в великій ігровій компанії KEVURU GAMES, яка займається розробкою власних проектів.

Олег Штепа

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Миколаївської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Більше трьох років в комерційних проектах займається професійною розробкою Java-додатків та баз даних на Oracle. Останні два роки викладає в Академії.
 

Володимир Попов

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Київської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід програмування та викладання – понад 8 років. Основні напрямки: Java, C++, MS SQL, тестування ПЗ, php та ін. Студенти Володимира приймають участь та займають призові місця на олімпіадах та Чемпіонатах (KPI Open, Міжнародний Чемпіонат «Золотий Байт»). Крім викладання на стаціонарі, Володимир займається розробкою напряму «Робототехніка» для студентів Малої Комп’ютерної Академії.

Дмитро Самойленко

Магістр комп’ютерних наук, зав. кафедрою «Розробка програмного забезпечення» Донецької філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Сертифікований спеціаліст Microsoft в сфері розробки ПЗ. Досвід роботи програмістом – близько 20 років. Розробляв інтелектуальні системи прийняття рішень та розпізнання зображень. Переможець міжнародних конкурсів з програмування в якості керівника проектів. В 2012 році був ментором команди, яка перемогла на Imagine Cup

Роман Грудецький

Викладач напрямку «Розробка програмного забезпечення» Волинської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід роботи в сфері розробки програмного забезпечення – 10 років. Спеціалізується на розробці програмного забезпечення з використанням баз даних. Досвід роботи з мовами програмування Pascal, Delphi, C / C++, проектування та розробка баз даних на основі СУБД Interbase, Oracle, MS Access, MySQL; використання мови структурованих запитів SQL.

Дмитро Стрюк

Провідний викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Донецької філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Понад 8 років досвіду в сфері прикладного програмування та розробки ігор. Лауреат та переможець всеукраїнських та міжнародних конкурсів з програмування.

Крістіна Черкезян

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Одеської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід програмування та викладання – понад 7 років. Студенти Крістіни – постійні учасники та призери міжнародних ІТ-чемпіонатів, а випускники працюють в аутсорсингових ІТ-компаніях в Україні та за кордоном.
 

Марія Соколова

Викладач кафедри «Розробка програмного забезпечення» Одеської філії Комп’ютерної Академії ШАГ. Досвід програмування – 12 років, викладає – 11 років. Її студенти – учасники та призери міжнародних ІТ-чемпіонатів. Викладач команди студентів, що ввійшла в ТОП-18 кращих команд світу на Чемпіонаті Imagine Cup в 2011р.

Як проходить навчання

Як проходить навчання

Навчання в академії організовано так, щоб студент зміг максимально зануритися в свою спеціальність, не відволікаючись на зайве. У нас немає письмових іспитів і тестів на заучування. Тільки проміжні тести для самоперевірки засвоєння предмета. На захисті дипломних проектів присутні представники IT-компаній, і старанний студент може відразу знайти гідну роботу.

По закінченню навчання студенти отримують міжнародний диплом Комп'ютерної Академії «ШАГ»

а також міжнародні сертифікати від компаній-партнерів.

Випускники працюють

Компанії, в яких працюють наші випускники

Замовити зворотній дзвінок