Комп'ютерна Академія STEP IT - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Едуард Худайбердин

Software Development Engineer II в Amazon, м. Остін, США:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якій компанії ви зараз працюєте?

Вже півтора року я працюю в Amazon і проживаю в Остіні, штат Техас, США. До цього я два роки працював у Канаді в Ванкувері в тій самій компанії, тільки в іншому проекті.

 

На якій посаді ви працюєте?

Офіційно моя позиція називається Software Development Engineer II. В Amazon дещо інша структура в порівнянні з більшістю компаній України та Європи.

 

Що входить у ваші обов'язки?

Мої основні обов'язки доволі стандартні для full stack розробника: проектування, розробка, тестування, інтеграція, аналіз, підтримка. Звичайно в Amazon технологічний стек в основному складається з продуктів AWS, таких як DynamoDb, SQS, SNS, Lambda, Fargate, Redshift, S3, etc.
Я є частиною Last Mile. Ми займаємось продуктами, які звя'зані з доставкою відправлень від станції до дверей. Один з таких продуктів називається Amazon Flex – це щось схоже на Uber для доставки замовлень з Amazon. В основному я займаюсь системами, які відповідають за ціноутрворення для цього додатку.

 

Розкажіть про наскладніший та найцікавіший проект, яким ви пишаєтесь?

Те, над чим я зараз працюю, мені здається найцікавішим. У нас сотні тисяч користувачів і їх кількість постійно зростає. Всі системи повинні бути максимально надійні та з можливістю розширення. Наша основна ціль – запропонувати таку ціну, яка буде достатньою, щоб мотивувати водіїв-кур'єрів приймати замовлення, але при цьому мінімізувати затрати зі сторони Amazon. Цей баланс досягається, в тому числі, за рахунок машинного навчання для прогнозування справедливої ціни.

 

В яких проектах ви брали участь?

Із публічно доступних, доволі відомим серед західних мережевих адміністраторів є Network Traffic Analyzer (NTA) https://www.solarwinds.com/netflow-traffic-analyzer
Я працював над цим продуктом, коли жив у Чехії, туди я переїхав за запрошенням SolarWinds. Це були цікаві півтора року, доки мене не запросили в Amazon у Ванкувер. Там я працював над різноманітними проектами, які пов'язані з каталогізацією продуктів, представленних на сайті Amazon.

 

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

Мій викладач з програмування в IT Step, Дмитро Барабаш, розпалив в мені цікавість до предмету. Всі знання, без сумніву, знадобились мені в пошуку моєї першої роботи. Окрім того, Академія, допомогла мені в опануванні основ з системного забезпечення та дизайну, які не одноразово ставали мені у пригоді. 
Я познайомився з цікавими людьми і багато чому навчився. Навіть не знаю, чим би я займався зараз, якби багато років тому не пішов навчатись в Академію.

 

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії?

Можу порадити наступне:

1. Вчіть алгоритми – вони допоможуть вам розвивати логічне мислення і зрозуміти як все влаштовано;
2. Вчіть англійську мову – вона допоможе знайти хорошу роботу, спілкуватися з замовниками, продовжувати навчатись;
3. Читайте документацію – там можна знайти багато цікавого.

І на завершення, хочу поділитись 3 з 10 так званих "принципів лідера",  закладених в корпоративну культуру Amazon, які, на мій погляд, будуть найбільш корисними для розробинків початківців:

- Learn and be Curious
- Dive Deep
- Insist on the Highest Standards

Набір триває

ІТ-освіта для дітей 7-14 років - це можливість допомогти їм обрати свою професію в майбутньому🧑‍💻 Встигніть забронювати місце в групі!

Детальніше

ІТ для дітей

Хочете, щоб дитина розпочала кар’єру в IT? Не обов’язково чекати завершення навчання у школі

Детальніше

ІТ-освіта

Стартував новий набір на навчання, встигни забронювати місце у групі

Детальніше

Пробні уроки

Щотижня в IT Step Academy проходять пробні уроки для дітей! Перелік усіх івентів шукайте у розділі "Заходи"

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності