Комп'ютерна Академія STEP IT - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

Антон Пурін

Technical Lead в Twilio Inc.:

Випускник напрямку:

Розробка програмного забезпечення

В якій компанії ви зараз працюєте?

Twilio Inc. на посаді Technical Lead. Ми розробляємо АРІ для комунікацій.
Нами користуються Uber, Lyft, Airbnb, Twitter, Twitch, Ebay та багато інших.

Що входить у ваші обов'язки?

Поєдную обов'язки техліда і тімліда: вибір технологій, організація роботи команди, розробка архітектури нових сервісів, підтримка і розвиток існуючих, співпраця з іншими командами.

В яких проектах ви брали участь?

Працював в компанії Skype над проектом запису дзвінка.
https://blogs.skype.com/news/2018/09/04/introducing-skype-call-recording-now-you-can-capture-save-and-share-special-moments/ 

Розробляв платформи для https://www.twilio.com/conversations , https://www.twilio.com/sync і https://www.twilio.com/chat 

Назвіть найскладніший та найяскравіший проект, яким ви пишаєтесь.

Було багато різних проектів, але більш за все я пишаюсь найдовшим з них.
Будучи ще тестувальником автоматизатором в Comodo Internet Security, я зробив набір утиліт і спеціальних мережевий сніффер з інтерфейсом для тестувальників. Це було рівно 10 років тому (в 2010 році). Я живу в іншій країні, працюю в іншій компанії, але знаю, що ті утиліти досі підтримуються та використовуються.

Яку роль у вашому житті відіграла Академія IT Step?

Без сумніву, дуже важливу. Мені завжди подобалось програмування, але саме Академія дала мені можливість побачити загальну картину і дала набір необхідних вмінь у всіх основних сферах. Я точно пам'ятаю, як після вирішення особливо неприємної задачі, я зрозумів, що рано чи пізно зможу розібратись з чим завгодно. В мене був чудовий основний викладач – Дмитро Барабаш, з яким я товаришую до цього часу.

Що ви можете порадити студентам, які зараз навчаються в Академії IT Step?

Ви обрали ІТ. Ви можете прекрасно заробляти, легко знайти місце роботи, забезпечити рідних, працювати з дому коли ліньк кудись виходити і жити в будь-якій країні, якщо вас приваблюють подорожі. До того ж, це дуже творча робота, дозвольте собі трішки понудьгувати і у вас зразу ж з'являться нові ідеї.
Якщо вас приваблює якась специфічна технологія (мене довгий час приваблював .NET), то намагайтесь знайти відповідну роботу, навіть, якщо доведеться трохи пожертвувати іншими інтересами. Рано чи пізно ви станете цінним працівником, то ж чому б не працювати з тим, що вас тішить?

Набір триває

ІТ-освіта для дітей 7-14 років - це можливість допомогти їм обрати свою професію в майбутньому🧑‍💻 Встигніть забронювати місце в групі!

Детальніше

ІТ для дітей

Хочете, щоб дитина розпочала кар’єру в IT? Не обов’язково чекати завершення навчання у школі

Детальніше

ІТ-освіта

Стартував новий набір на навчання, встигни забронювати місце у групі

Детальніше

Пробні уроки

Щотижня в IT Step Academy проходять пробні уроки для дітей! Перелік усіх івентів шукайте у розділі "Заходи"

Детальніше

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності