Комп'ютерна Академія STEP IT - повноцінна IT-освіта для дорослих і дітей. Ми навчаємо з 1999 року. Авторські методики, викладачі-практики, 100% практичних занять.

Ви використовуєте застарілий браузер!

Ваш браузер Internet Explorer, на жаль, є застарілим. Ця версія браузеру не підтримує багато сучасних технологій, тому деякі функції сайту можуть працювати з помилками. Рекомендуємо переглядати сайт за допомогою актуальних версій браузерів Google Chrome, Safari, Mozilla Firefox, Opera, Microsoft Edge

У кожній зміні

У кожній зміні

Екскурсії в офіси світових компаній
Екскурсії по Токіо, поїздка до вулкану Фудзі і розважальна програма
Навчання англійською мовою
Заняття на свіжому повітрі
Проектний підхід

Програма табору

Програма табору

Дизайн віртуальних світів
Занурення в захоплюючі і супер реалістичні враження в 360! Використовуючи VR для малювання в 3D, діти створять своє власне приголомшливе 3D-мистецтво і побачать його у віртуальній реальності.
Інтернет речей і робототехніка
Кожна дитина любить щось конструювати. Особливо якщо це «Розумний будинок», де можна управляти температурою, рухом або електрикою. Ми допоможемо поринути в світ IoT і робототехніки. Кожен спробує свої сили в створенні і програм- мування роботів і ми влаштуємо справжню битву роботів.
3D друк
Ваша дитина дізнається, як створюються тривимірні герої мультфільмів. Познайомиться з моделюванням і текстуруванням тривимірних об'єктів. Він зможе сам створювати тривимірних героїв, персонажів, а найкращі проекти діти зможуть надрукувати на цьому 3D-принтері!
Розробка ігор
Яка дитина не любить грати в комп'ютерні ігри? Ми направимо її інтерес в правильне русло! Діти дізнаються останні тренди в ігровій індустрії та як створити свою власну гру.
Завантажити детальну програму
Зміни

Зміни

Літній табір в Японії

3 590 $

У вартість входить:

  • проживання і харчування
  • супровід куратора групи + місцевий вожатий
  • освітня програма
  • страховка (PZU Ukraine, туристична)
  • транспортні витрати на території Японії
  • екскурсії в ІТ - компанії
  • культурна і розважальна програма

Зміни:

  • 03.07 - 13.07

12-17 років

11 днів

Англійська

Мала Комп'ютерна Академія (9-14 років)
9 - 15 років
Проживання та навчання

Умови проживання та навчання

Як це було

Як це було минулого разу

Костянтин Згіровський

Розробка програмного забезпечення

років

Навчання в IT Step відрізняє те, що тут немає непотрібних предметів, які відволікають твою увагу. Ти можеш сфокусуватися на тому, що тобі реально цікаво.
Показати ще

Яценко Євген

Розробка програмного забезпечення

років

В нас був хороший викладач, який підтримував і мотивував. Ще я відкрив для себе нішу менеджменту в ІТ і став рухатись в цьому напрямку - став Project manager-ом.
Показати ще

Сергій Зоря

Розробка програмного забезпечення

років

Одним з найважливіших пунктів, якому мене навчила Академія - це розуміння повної картини розробки проекту. Кожен студент може створити щось нове, презентувати продукт і отримати зворотній звязок.
Показати ще

Як це було

Як це було минулого разу

Екскурсії в офіси

Екскурсії в офіси провідних IT-компаній Японії

Екскурсії

Відвідування пам'яток

Токійський муніципалітет
Мерія Токіо являє собою комплекс з висотних будівель. На 45-му поверсі на висоті 202 метра знаходиться оглядовий майданчик, звідки відкривається чудова панорама Токіо.
Гора Фудзі
Найвища гора країни, яка є визнаним символом Японії. Чинний стратовулкан. Висота становить 3776 м. Об'єкт Світової спадщини ЮНЕСКО.
острів Одайба
Острів комерції та розваг з численними цікавими об'єктами: розкішні готелі, виставкові комплекси, музеї, спортивні споруди, офіси телекомпаній, парки, пляж, торгово-розважальні моли з магазинами і ресторанами з видами на море і порт.
Музей науки - Mіраікан
Національний музей передової науки і техніки, який очолює один з перших япон- ських космонавтів - Мамору Морі. Експозиція влаштована як подорож в майбутнє: 6 поверхів, повністю заповнених досягненнями японських вчених в самих різних сферах діяльності. Головний експонат музею - це людиноподібний робот ASIMO.
Fuji-Q Highland
Парк розваг розташований біля підніжжя гори Фудзі. Даний розважальний комплекс відомий своїми екстремальними гірками, включеними в книгу рекордів Гіннесса.
Пляж Одайба
Наші вожаті

Наші вожаті

Наша команда 1

1

Наша команда 2

2

Наша команда 3

3

Наша команда 4

4

Наша команда 5

5

Наша команда 6

6

Замовити зворотній дзвінок

Цей сайт використовує Cookies

Політика конфіденційності та Правова інформація